חלקי חילוף למזגנים בבאר שבע | ולרי טכנאי 052-275-0459
אפריל 21, 2016
מהו יועץ מיזוג אוויר
מהו יועץ מיזוג אוויר ומהן הסוגיות בהם נצטרך להיעזר בייעוץ למערכות קירור ומיזוג אוויר?
דצמבר 14, 2017
צפו בהכל

חלקי חילוף למוצרי חשמל | ולרי טכנאי 052-275-0459

תקלות נפוצות במכשירי חשמל ביתיים ודרכי התיקון שלהם

אנחנו רגילים שמוצרי החשמל מלווים ומקיפים אותנו מכל עבר. כאשר מתקלקל מוצר חשמלי, אנחנו מיד פונים לטכנאי או רוכשים אחד חדש. בבאר שבע קיימים מספר עסקים המתמחים בחלקי חילוף למוצרי חשמל בבאר שבע.

חשוב שנבין שסוגי התקלות משתנות בין סוגי המוצרים השונים ולכן חשוב להתייחס לתקלות בכל מכשיר חשמלי בנפרד.

מכונת כביסה

מכונת כביסה טובה יכולה להציע גם כמה שנים של עבודה רצופה ללא תקלות, אך ישנן מספר תקלות שידרשו טיפול.

חלקי חילוף למכונות כביסה בבאר שבעבעיה במעבר המים אל המכונה או ממנה – לרוב הבעיה היא בסתימה בצינור המזין, כאשר המים לא יוצאים מהמכונה החוצה, זו קרוב לוודאי סתימה בלבד. נסו לנקות את הצינור ולבדוק שוב את פעולת המכונה. במידה והצינור של המכונה בלוי, ניתן להחליף אותו בחנות לחלקי חילוף למוצרי חשמל בבאר שבע.

זרם חלש אל תוך המכונה – במקרה זה נכנסים מים למכונה, אך בקצב איטי ובכמויות קטנות. כאן, הבעיה היא לרוב במסנן שליד ברז ההזנה, אותו אפשר להוציא ולנקות בקלות. במידה והמסנן של המכונה בלוי, ניתן להחליף אותו בחנות של חלקי חילוף למוצרי חשמל בבאר שבע.

הצטברות אבנית – האבנית היא אחת הבעיות הגדולות של מכשירי החשמל המשתמשים במים חמים. היא מצפה את גוף החימום ואת המכונה כולה, ופוגעת ביעילותה. ניתן להתקין מכשיר נגד אבנית בברז המזין מים למכונה, או בברז הראשי של הבית כולו.

שרוול הגומי אינו אטום – אם אתם מבחינים במים שמצטברים מתחת לדלת, הרי שזו הבעיה. במקרים מסוימים, ייתכן שהשרוול רק יצא ממקומו וניתן להחזיר אותו למקום בקלות. במידה והגומי שחוק, ניתן להחליף אותו ולרכוש חדש בחנות של חלקי חילוף למוצרי חשמל בבאר שבע.

מקרר

מקררים נוטים להיות עמידים, אך עם זאת ישנן מספר תקלות שיכולות לגרום להם למספר תקלות.

חלקי חילוף למקררים בבאר שבעבעיה במעבר גז הקירור – אם אתם מרגישים שהטמפרטורה בו גבוהה מדי, ככל הנראה יש בעיה בזרימת הגז לתוכו. בדקו שהצינור מחובר כראוי וודאו שאין בו חורים. אם הבעיה בצינור עצמו, תוכלו לקנות חדש בחנות של חלקי חילוף למוצרי חשמל בבאר שבע ולהרכיב אותו בעצמכם.

הצטברות קרח – הצטברות כזו פוגעת באפקטיביות של הקירור. יש לנתק את המקרר מהחשמל, לתת לקרח להפשיר. במידה והבעיה חוזרת על עצמה, ישנה בעיה במנגנון הקירור ויש להזמין טכנאי. 

בעיה באיטום הדלת – הגומיות שנמצאות סביב דלת הפתיחה של המקרר, אחראיות לוודא שלא יוצא ממנו קור. עם השנים הגומיות הללו נשחקות ונהרסות. ניתן לרכוש גומיות חדשות בחנות של חלקי חילוף למוצרי חשמל בבאר שבע ולהתקין אותן בעצמכם.

מקרר שלא מפסיק לעבוד – מקררים אמורים להפסיק לעבוד בכל פעם שהם מגיעים לטמפרטורה הרצויה. אם זה לא קורה, והמקרר ממשיך לעבוד ללא הפסקה, יש להחליף את התרמוסטט בעזרת טכנאי מוסמך.

מדיח כלים

מדיח כלים יכול להתקלקל יחסית בקלות, שכן הוא משמש אותנו פעמים רבות.

ריקון מים לא יעיל –  אם המדיח מוצף מים או פולט אותם החוצה, יש בעיה באחת המשאבות. בדקו אותן ובררו אם יש בהן סתימה, במידה וכן נקו את הסתימה ואף ניתן להחליף את הפילטרים בחנות של חלקי חילוף למוצרי חשמל בבאר שבע.

כלים מלוכלכים – במקרה של כלים שנותרים מלוכלכים לאחר השטיפה, יש  כנראה בעיה במשאבה או בממטרה. בדקו אותן, הסירו את הסתימה והמשיכו לעבוד.

נזילת מים – ברוב הפעמים הנזילה תיגרם דווקא מבעיות שאינן קשורות למדיח עצמו, כמו בעיה בצינור שמוביל ממערכת המים אל המדיח. נקו את הצינור ובמידה והוא בלוי החליפו אותו בחדש בחנות של חלקי חילוף למוצרי חשמל בבאר שבע.

Call Now Buttonהתקשרו אליי!