חלקי חילוף למכונות כביסה | ולרי טכנאי 052-275-0459
אפריל 21, 2016
חלקי חילוף למוצרי חשמל | ולרי טכנאי 052-275-0459
אפריל 21, 2016
צפו בהכל

חלקי חילוף למזגנים בבאר שבע | ולרי טכנאי 052-275-0459

מה עושים שהמזגן מתקלקל בבאר שבע? 

באר שבע היא עיר חמה, במיוחד בקיץ. לפעמים המזגן יפסיק לעבוד דווקא בשיא העונה החמה. פעמים רבות נבחר להזמין טכנאי מזגנים, אך חשוב שנדע שלעתים קיימת תקלה רגעית, או שצריך להחליף חלקי חילוף למזגנים בבאר שבע. אז חשוב לזכור שפעמים רבות מדובר על פתרון קל, הכל תלוי בסוג התקלה.

המזגן לא נדלק

הדלקה דרך שלט רחוק – לעתים כל מה שיש לעשות זה להחליף את הסוללות. לפעמים גם אם נחליף את הסוללות המזגן עדיין לא יעבוד, במקרה כזה יש לפנות לשרות הלקוחות או לחנות המתמחה בחלקי חילוף למזגנים בבאר שבע.

בדיקת הארון חשמל – לעתים הנתיך האוטומטי שאחראי על המזגן בארון חשמל קופץ. במידה וזאת הבעיה, הפעילו אותו מחדש והמזגן יחזור לעבוד. אם התקלה חוזרת על עצמה מומלץ לפנות לטכנאי מזגנים.

נתקו את המזגן מהשקע – לפעמים קיימות הפרעות אלקטרוניות המשבשות את פעילות המזגן. ניתוק של המזגן מהשקע עשוי לפתור את הבעיה.

המזגן לא מקרר כראוי

בדיקת המצב העבודה – לעתים במקרה בו המזגן לא מקרר מספיק, כל מה שנדרש לעשות זה לשנות את מצב העבודה של המזגן לקירור ולהוריד את הטמפרטורה.

מסנן סתום – הוציאו את המסנן ובדקו עם הוא סתום, במידה וכן יש לנקות אותו ולהחזיר אותו למקומו. במידה והוא לא סתום, הדבר יכול להצביע על תקלה ובמקרה זה מומלץ לפנות לחנות לחלקי חילוף למזגנים בבאר שבע.

סגרו את הפתחים – לעתים המזגן לא מקרר מספיק כי החלונות והדלתות פתוחים. על ידי סגירה שלהם נעזור למזגן להגיע לעוצמתו המקסימלית.

דליפת מים בתוך הבית

צינור ניקוז סתום – וודאו שצינור הניקוז של המזגן אינו סתום, בנוסף וודאו שהוא מכוון כלפי מטה לכל אורכו. במידה והצינור סתום או מלופף, הדבר יגרום להצטברות של מים שיטפטפו בבית.

צינור ניקוז בלוי – וודאו שצינור הניקוז של המזגן אינו קרוע או בלוי. במידה והוא פגום, ניתן להחליף אותו בחנות המתמחה בחלקי חילוף למזגנים בבאר שבע.

בדקו שחלל הבית סגור – בימים בהם הלחות גבוהה, נוצרת הזעה על פתחי היציאה של המזגן שמובילים לטפטופים. בדקו שכל הדלתות והחלונות סגורים דבר שיפסיק את ההזעה של המזגן.

במידה ופעולות אלו לא עזרו והמזגן ממשיק לטפטף, יש לפנות לטכנאי מזגנים.

דליפת מים מחוץ לבית

דליפה בזמן הקירור – לרוב דליפה שכזו תקרה כתוצרה מהזעה של הצנרת והחיבורים של המזגן, אין מדובר במקרה של תקלה במזגן. עם זאת עם הדבר מפריע לשכנים, ניתן למנוע את הדליפה על ידי פניה לטכנאי מזגנים.

דליפה בזמן חימום – בזמן שהמזגן מחמם, היחידה החיצונית הופכת קרה והיא באופן תקין גורמת לטפטוף של מים. גם זו אינה נחשבת תקלה, אך במקרה שהטפטוף מפריע לסביבת הבית, ניתן להתקין צינור ניקוז ליחידה החיצונית, על ידי פניה לטכנאי.

צינור ניקוז תקול – במקרה של טפטוף חיצוני, יש לבדוק שצינור הניקוז בחוץ אינו קרוע או תקול. צינור תקול יוביל לכך שמים ידלפו ממנו. במקרה כזה יש להחליף את הצינור, צינור שכזה ניתן למצוא בחניות המתמחות בחלקי חילוק למזגנים בבאר שבע, אך את ההחלפה שלו מומלץ לעשות באמצעות פניה לטכנאי מזגנים.

במקרה שאף אחת מהפעולות שביצעתם לא פתרה את הבעיה, יש להזמין טכנאי מזגנים שיבדוק את המזגן.

Call Now Buttonהתקשרו אליי!