חלקי חילוף למקררים בבאר שבע | ולרי טכנאי 052-275-0459
אפריל 21, 2016
חלקי חילוף למזגנים בבאר שבע | ולרי טכנאי 052-275-0459
אפריל 21, 2016
צפו בהכל

חלקי חילוף למכונות כביסה | ולרי טכנאי 052-275-0459

הכל על תיקון וחלקי חילוף למכונות כביסה בבאר שבע

פעמים רבות כאשר מכונת הכביסה מתקלקלת אנחנו פונים מידית לטכנאי שיתקן את הבעיה. לעתים ניתן לפתור את הבעיה על ידי החלפה של חלקי חילוף למכונות כביסה בבאר שבע. עלויות טכנאי לרוב יהיו גבוהות יותר מתיקון הבעיה לבד, כך שאם מדובר בתקלה אותה ניתן לפתור לבד לפעמים כדאי לעשות כך.

בעיות במכונות כביסה אותן ניתן לפתור לבד או על ידי החלפת חלקי חילוף למכונות כביסה בבאר שבע

עודף מים בכביסה – אחת התקלות הנפוצות במכונת כביסה היא שהיא מוציאה מים בזמן ההפעלה או מנגד שהבגדים יוצאים ספוגים מים כאילו לא התרחשה סחיטה. לאחר שתסיימו לגרוף את המים שנזלו, פתחו את הדלת הקטנה שנמצאת בחזית מכונה ושלפו את הפילטר. לרוב אפילו לא תדרשו להחליף את הפילטר אלא רק לנקות אותו משאריות לכלוך שהצטברו שם. לאחר שתסיימו לנקות את הפילטר ולהחזיר אותו למקום, לרוב תוכחו לדעת שהתקלה תוקנה.

מכונת הכביסה מרעישה – לעתים המכונה מתחילה לעשות רעשים השונים מהרעשים הרגילים שהיא עושה. הדבר לרוב יקרה בגלל סתימה חלקית של מסנן המים שגורמת להזרמת זרם קטן מדי של המים. גם במקרה זה פעמים רבות אין צורך בחלק חילוף חדש או פנייה לטכנאי, כל מה שצריך לעשות הוא לסגור את הברז, לנתק את הצינור ולפתוח ולנקות את מסנן המים. אפשרות אחרת היא שמכונת הכביסה זזה בזמן העבודה, כל מה שצריך לעשות זה לדאוג שהמכונה תשב על קרקע יציבה. רק במקרים בהם הבולמים או הלאגרים לא תקינים צריך לקרוא לטכנאי.

הכביסה לא יוצאת מספיק נקייה – במקרה זה נסו לשלוף את תא אבקת הכביסה ונוזל מרכך הכביסה ונקו אותו היטב כך שהמעבר של המים שזורמים שם בעת הפעלת המכונה יהיה חופשי ונקי מלכלוך.

גומייה שנקרעה – גומיית הדלת אוטמת את דלת מכונת הכביסה. כאשר הגומייה בלויה או קרועה, ניתן לפנות לחנות המתמחה בחלקי חילוף למכונות כביסה בבאר שבע, לרכוש גומייה חדשה ולבד בלי עזרה של טכנאי להחליף אותה.

כביסה היוצאת מהמכונה מסריחה – במידה והכביסה עם יוצאת עם ריח רע, דבר ראשון שעליכם לבדוק הוא שהפילטר נקי ולא סתום, במידה והוא סתום יש לנקות אותו. במידה והפילטר אינו סתום ודאו שצינור המיכון (בגב המכונה) לא התקפל, במידה וכן, ישרו אותו. אפשרות נוספת היא שהביוב סתום, אם אכן הוא סתום יש לפתוח את הסתימה דבר שימנע את הריח הרע. במידה וניסתם את כל השלבים הללו והתקלה נותרה בעינה, מומלץ לפנות לטכנאי. כנראה שמשאבת המים אינה תקינה או שגוף חימום המים לא תקין, אלו חלקי חילוף למכונות כביסה בבאר שבע שאין לנסות להחליף לבד, אלא להיעזר באיש מקצוע מוסמך.

חלקי חילוף למכונות כביסה בבאר שבע שדורשות פניה לטכנאי

במידה והבנתם שהתקלה במכונת הכביסה מורכבת ואינה בעיה אותה אתם יכולים לפתור לבד, מומלץ לפנות לטכנאי מכונות כביסה. הטכנאי יגיע אליכם הביתה ויבצע בדיקה, חשוב לעדכן אותו בבדיקות ובפעולות שערכתם עד כה. לעתים הוא יאבחן בעיה פשוטה שאינה תקינה,בעיה שתיקונה שאינו נחשב ליקר ומומלץ לתקן במידית. אך לפעמים הטכנאי יאבחן בעיות מורכבות יותר, או צורך בהחלפה של חלקי חילוף למכונות הכביסה שנחשבים יקרים יותר. במקרים כאלה מומלץ לחשב את עלות התיקון ורכישת חלקי החילוף ולהבין אם משתלם לתקן את מכונת הכביסה או שכדאי להחליף אותה.

Call Now Buttonהתקשרו אליי!