טכנאי ותיקון מדיח כלים בבאר שבע | ולרי 052-275-0459
מאי 15, 2013
מהו יועץ מיזוג אוויר
מהו יועץ מיזוג אוויר ומהן הסוגיות בהם נצטרך להיעזר בייעוץ למערכות קירור ומיזוג אוויר?
דצמבר 14, 2017
צפו בהכל

טכנאי ותיקון מקררים בבאר שבע | ולרי 052-275-0459

טכנאי מקררים בבאר שבע טכנאי מקררים בבאר שבע

אין דבר מרגיז יותר ממקרר עמוס כל טוב שמפסיק לעבוד באמצע יום קיץ לוהט בבאר שבע. לכן, אם נתקלתם בבעיה עליכם לאתר כמה שיותר מהר טכנאי מקררים מקצועי שפועל בעיר. חשוב לדעת כי בבאר שבע ניתן למצוא מגוון גדול של טכנאי מקררים מקצועיים, אך מידת הניסיון ורמת המקצועיות שלהם אינן אחידות. בשל כך, כדאי למצוא טכנאי מקררים אמין ומומלץ מבעוד מעוד, ולדאוג שמספר הטלפון שלו יהיה על המקרר או בכל מקום נגיש אחר בבית.

סיבות נפוצות לתקלות במקררים

מקרר הינו מכשיר חשמלי גדול המורכב בין היתר ממערכות צנרת שממוקמות בחלקו האחורי. בתוך צינורות אלו זורם אוויר המקורר על ידי גז, ומקרר את התאים השונים שבמקרר. התקלה השכיחה ביותר במקררים מדגמים יותר ישנים קשורה בהצטברות קרח במקרר או בתא ההקפאה, שמקורה בתקלה במנגנון וויסות הטמפרטורה או במערכת ההפשרה של המכשיר. תקלה נפוצה נוספת קשורה בדליפת גז הגורעת מיכולת המכשיר לקרר, ודורשת למלא גז או לרכוש בלון גז חדש.

בחירת טכנאי מקררים זמין

שלא כמו מחשב או טלוויזיה, מקרר מקולקל חשוב לתקן כמה שיותר מהר. לכן, בעת בחירת טכנאי מקררים בבאר שבע יש להעדיף איש מקצוע מומלץ וזמין שעובד באזור מגוריכם, ויכול להגיע בשעה הקרובה ובכל שעה משעות היום, לא רק בבוקר.

לבחור בטכנאי שמכיר את סוג המקרר שלכם

בשוק קיים שפע של מקררים המיוצרים על ידי חברות שונות, ולמעשה לכל חברת מקררים יש מערכות ורכיבים ייחודיים. לכן, במקרה של תקלה במקרר חשוב לבחור בטכנאי מנוסה האמון על תיקון מקררים של החברה היצרנית, וכמובן עדיף שיהיה לו ניסיון בדגם הספציפי שיש לכם בבית.

הצעת מחיר מטכנאי מקררים

לפני שאתם מזמינים טכנאי מקררים לבתיכם יש לבקש ממנו הצעת מחיר ראשונית כבר בטלפון.  הצעת המחיר תכלול את עלות הביקור של הטכנאי, וכן עלות חומרים, ציוד וזמן עבודה. כך תוכלו להשוות בין מספר אנשי מקצוע מומלצים, ולבחור בהצעה האטרקטיבית ביותר. בנוסף, אל תשכחו לוודא שהצעת המחיר כוללות גם אחריות עבור עבודות התיקון, במידה שהמקרר עדיין לא מתפקד כנדרש גם לאחר עבודת הטכנאי.

ולרי מתקן ונותן שירות למקררים של כל החברות והמותגים כולל:

אאג AEG
אלקטרה ELECTRA
אלג'י LG
אמקור AMCOR
אמנה AMANA
בקו BEKO
בוש BOSCH
בלומברג BLOMBERG
בלרס BELLERS
באייר BAYER
ג'נרל אלקטריק GENERAL ELECTRIC
הייאר HAIER
היטאצ'י HITACHI
ווירפול WHIRLPOOL
ווסטינגהאוס WESTINGHOUSE
זק"ש Sachs
ליבהר LIBHERR
נורמנדה NORMENDE
סמסונג SAMSUNG
שארפ SHARP
תדיראן TADIRAN

השירות ניתן בבאר שבע והסביבה – עומר להבים ומיתר.

Call Now Buttonהתקשרו אליי!